Za zvířátky v ZŠ Všehrdova

06.04.2023 07:19

   V rámci spolupráce se základní školou Všehrdova se předškoláci naší mateřské školy zúčastnili 4.dubna zábavného programu na téma „ Za zvířátky do pohádky“, který se konal na zahradě ZŠ. V době vycházky se nás ujaly paní vychovatelky. Děti se s nadšením zapojily do plnění zadaných aktivit. Sbíraly barevné kytičky pro čápa, moudrá sova jim dávala hádanky, proměnily se v malé žabky, létaly z kytky na kytku jako motýlci, zacvičily si zvířátkovou jógu. Na závěr byly odměněny záložkou se zvířátkem a omalovánkou. Děkujeme za hezké dopoledne a budeme se těšit na další spolupráci.                                                                                                                                                                    Mojžíšová L.

—————

Zpět