Webinář Máte doma divoké dítě?

20.04.2015 18:10

Máte doma “divoké” dítě? Všude vleze, všechno bere, nikde nevydrží? Všude jsou skvrny od zmrzliny?
Pastelky po celém bytě nebo počmáraná zeď? Znáte to?  wink

Možná by se vám hodilo vědět: “Proč jsou malé děti divoké - a co s tím můžete hned teď začít dělat?”
Dubnový online workshop s Katkou je právě o tom.

Dozvíte se, co dělat, když vaše dítě všude vleze, skáče po gauči, leze po nábytku,... a vy ho nechcete pořád jen okřikovat. Dozvíte se, jak to, že prcek nevydrží v postýlce ani u jídla - a co s tím, když ještě moc nemluví a nejde mu to vysvětlit. A také, jak zařídit, aby vaše živé dítě mohlo poznávat svět a přitom nervalo klávesy
z počítače, žaluzie z oken a těsnění ze dveří.

Rovnou se přihlaste, ať vám to neuteče >> a můžete vše zase sledovat z pohodlí vašeho domova
v přímém přenosu přímo u vás na počítači. Pro přihlášené je to ZDARMA.

A pokud jste již přihlášení, jen připomínám, že
webinář je v úterý 21. dubna ve 20 hod.

Přeji vám krásný vstup do nového týdne!heart

Martina Macháčková

autorka projektu "Malování s básničkou" pro děti
www.bystredeti.cz
Facebook Bystredeti.cz

P.S. A už jste viděli další díl Nevýchova TV:
Jak včas odhalit nenápadné zabijáky dětské tvořivosti a vybudovat doma stavbu století?
 >>.
Nejen že se naučíte vybudovat s dětmi parádní D stavbu, se kterou si vydrží hodiny hrát. Ale také se dozvíte, jak je to s dětskou tvořivostí, čím ji nenápadně zabíjíme a jak na to, aby děti zůstaly tvořivé. A jak je můžete už teď podporovat, aby jednou uspěly ve škole i v životě.