Výlet do Libochovic - Zahrada všemi smysly

12.06.2022 16:10

   Zaměstanci libochovického zámku si pro nás připravili společně s návštěvou zámku edukační program s názvem Zahrada všemi smysly, který dětem nabídl netradiční procházku zámeckou zahradou s úkoly, při nichž děti zapojily postupně všechny smysly. Například měření obvodu stromu vlastními těly, čichání ke květinám, hmatové hádanky, poslech vody apod. Následovala dílnička, kde si děti tvořily plány zámecké zahrady z přírodnin a také absolvovaly zkrácenou prohlídku zámku s princeznou. Nakonec si každý přesadil vlastní kytičku do květináče a odnesl si ji na památku domů.                                                                                                                                       Kateřina Philippová

—————

Zpět