Večerníček slavil narozeniny

26.01.2015 13:31

  Večerníček se na obrazovce objevuje už padesát let. Kluka s papírovou čepicí, který na houpajícím koni rozhazuje listy pohádek, zná každé malé dítě. O tom všem povídat a hlavně zahrát popletené pohádky přišly našim dětem žáci ze ZŠ Sady pionýrů Lovosice.

Hádanky, které předškoláci hravě splnili, byly odměněny sladkostí. Děvčata skládat velké puzzle večerníčka zvládla a chlapcům se společně přiřazování kamaráda z večerníkových příběhů také podařilo. Sluchové hádanky (znělky z večerníčků Maxipes Fík, Mach a Šebestová, Bob a Bobek …) se dětem líbily nejvíce. Děkujeme dětem a p. učitelkám za pěkné zpestření dopoledne a budeme se těšit někdy příště.

                                                                                                                    M. Nováková

—————

Zpět