Vánoční přáníčka pro seniory

20.12.2020 18:23

   Vánoce jsou čas, kdy bychom všichni měli být na sebe hodní, milí, vlídní, radovat se, být pospolu. V letošním roce je to jinak, senioři v domovech tráví čas bez návštěv svých blízkých, proto děti naší mateřské školy vyrobily se vzpomínkou na všechny stařenky a staříčky vánoční přáníčka, která pak darovaly seniorům a klientům Domu s pečovatelskou službou a Hezkých domů. Kvůli současné situaci nebylo ani možné předat přání klientům osobně a proto moc děkujeme ošetřovatelkám, které nás při té příležitosti zastoupily a přání seniorům předaly. Celému personálu a všem klientům přejeme klidné a šťastné prožití svátků vánočních a v novém roce pevné zdraví.

                                                                                                                                                         J. Carová

—————

Zpět