V rámci polytechnické výchovy a recyklace vyrostl v MŠ Dům života

08.10.2017 11:44

   V září se nové děti seznamovaly s prostředím a režimem mateřské školy, s kamarády a s p. učitelkami. Všichni jsme se moc snažili, aby se dětem ve školce líbilo a aby jim čas bez maminky rychle utekl. Proto jsme si s nimi mimo jiné povídali hlavně o tom, kde se cítí nejlépe = doma. V rámci tématu ze školního vzdělávacího programu MOJE RODINA jsme s dětmi vytvořili abstraktní stavbu, pro kterou název vybraly samy děti. Na práci se podílely děti z celé MŠ. Společně polepovaly a pokreslovaly krabice, které již nebyly k jinému užitku a děti si je do MŠ nanosily, posléze z nich podle vlastní fantazie tvořily malé domečky. Z jednotlivých krabic byl pak sestaven jeden velký velmi zajímavý dům, který je k vidění v hale MŠ. Dětem se moc povedl.                                                                          J. Vojířová

—————

Zpět