UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE

20.05.2021 15:08

   Vážení rodiče, možná jste dnes již zaznamenali z médií zprávu o hrozbě mateřským a dalším školám blíže nespecifikovaným útokem, kterou nám dnes oznámila i Policie ČR. V rámci prevence přistoupíme ke zvýšené ostraze vstupů do mateřské školy a kontrole okolí budovy. Žádám i vás, buďte ostražití při vstupu do budovy, v žádném případě nepouštějte dovnitř další osoby po otevření hlavních dveří. Ukažte svoji tvář směrem ke zvonku, paní učitelky, které vám dálkově otevřou potřebují zjistit totožnost všech příchozích. Stejně tak věnujte pozornost odloženým taškám, balíkům a podobně na nádvoří školy nebo v jejím okolí. V průběhu dne bude MŠ jako v každý jiný den uzamčena. Jednání osob, které se těchto výhrůžek vůči dětem a zaměstnancům škol dopoštějí zásadně odsuzujeme, narušují tak pohodu a klid, kterou dětem v průběhu vzdělávání zajišťujeme a brání právu dětí na bezpečný pobyt ve škole.                                        HB                                                                             

—————

Zpět