Těšíme se na jaro

23.03.2018 06:35

  Opět jsme společně prožili jedno krásné dopoledne plné her a úkolů. V každé třídě měly děti připravené různé úkoly. U Krtečka jsme museli dávat pozor, abychom neprobudili pavouka, nedotkli se pavučiny a opatrně kolíčkem zachránili berušku a vyndali ji z košíku ven. U Žabiček nás čekalo přeskakování z květiny na květinu, kde bylo důležité nešlápnout na bílou květinu a skákání látkového panáka.Ve třídě Myšek byla po třídě schovaná barevná vajíčka s úkoly - zazpívejte si jarní písničku, poznáš jarní květiny z knihy Luční kvítí? Hádanky na procvičení barev, názvy zvířat a mláďátek aj. Jaké pohádky jsou na obrázcích a jak pohádka dopadla? U Zajíčků jsme skládali puzzle – u každého stolečku jiné – zajíčka a jarní květiny, kuřátko a slepičku, zajíčka s pomlázkou. U Ježečka byla připravena hra Najdeš stín daného předmětu? Po splnění všech úkolů měly děti na svých třídách poslední úkol a to hledání překvapení od velikonočního zajíčka . Hledání nebylo snadné, ale děti sladké překvapení nakonec našly. Celé dopoledne velmi rychle uteklo a nám nezbylo nic jiného, než se chystat ven na dopolení procházku.             M. Nováková

—————

Zpět