Štrůdlování s Inkou

16.10.2015 09:54

6. října do naší MŠ zavítala písničkářka Inka Rybářová s klaunem Rybičkou. Přes deštivé dopoledne se odpoledne počasí umoudřilo, program se tedy konal v příjemné atmosféře na školní zahradě za velké účasti dětí a jejich rodičů. Během dne rodiče donesli do MŠ soutěžní štrůdly, které měli možnost všichni návštěvníci ochutnat a hodnotit, který závin je nechutnější. Paní kuchařky pro všechny připravily spostu mňamek z jablíček - jablečný mošt, jablka v županu, koláče, jablkové košíčky, křížaly a další. Závin do soutěže též upekly děti ze třídy Žabiček. Děti si s Inkou a Rybičkou zazpívaly, zatančily, zasoutěžily. Pozadu nezůstali ani rodiče, kteří byli aktivně do programu zapojeni. Závěrem jsme vyhodnotili soutěž "O nejlepší štrůdl". Výhercům blahopřejeme a všem děkujeme za účast. Děti byly na soutěžící maminky a babičky moc pyšné. Prožili jsme tak příjemné, slunečné podzimní odpoledne.                                                        E. Pišlová

—————

Zpět