Slavili jsme 45 let MŠ

02.06.2011 10:10

 

        Mateřská škola oslavila v sobotu 28. 05. 2011 spolu s dětmi a rodiči 45. narozeniny. V novém kabátě se budova MŠ za svůj věk vůbec nemusí stydět. Celý předešlý týden jsme si přáli na nachystanou „Zahradní veselici“ pěkné počasí. V 10.00 hodin se za svitu sluníčka představil pěvecký sbor Skřítci s pásmem písniček, poté vystoupily děti z pohybového kroužku Klokánek s taneční kreací Bobík. Po kulturním úvodu se již děti pustily se zápalem do soutěží na 9 stanovištích. Všichni jsme si užili spoustu legrace např.při gumovkovém sprintu, hopsinkování na skákacích míčích nebo při kolečkové relye. Jako odměnu si děti odnášely drobné hračky, medaile, diplomy a sladkosti. Nechyběly ani nafukovací balonky pro všechny děti. Po soutěžním dopoledni se všichni přítomní mohli občerstvit nápoji, langoši nebo párky v rohlíku a odpočinout si u pohádky Sváťova dividla. Po pohádce na děti čekal zábavný pořad Fešáka Pína a Bóni Bonbóni, kteří hudbou, zpěvem a tancem děti vtáhli do pořadu Továrna na blbinky. Děti spolu s maminkami opět soutěžily a to v natáčení cukrové vaty. Odměn v podobě obrázků, popcornových kornoutů byla opět spousta. Společně jsme rozkrájeli velký narozeninový dort a podělili jsme všechny přítomné diváky. Celodenní program na školní zahradě MŠ byl obohacen o nafukovací skákací kolotoč a skluzavku hrad, současně se děti mohly vozit na 4 ponících. Nálada všech přítomných byla radostná a počasí? Slunce pálilo a pomohlo nám tak připravit pro naše děti a jejich rodiče nezapomenutelnou oslavu. A závěrem: naší školičce přejeme do dalších let co nejvíc šťastných a spokojených dětí i jejich rodičů. Přejeme jí i nadále spřízněného zřizovatele a spoustu přátel MŠ, kteří různými způsoby podporují činnost naší MŠ.

 

—————

Zpět