Skřítci reprezentovali MŠ na Mezinárodním folklorním festivalu

22.05.2014 06:30


V sobotu 17. 05. 2014 účinkoval pěvecký sbor Skřítci na Mezinárodním folklorním festivalu České středohoří v Třebívlicích u Lovosic. Počasí sice ani trochu nepřálo, ale podium bylo pod střechou a déšť nikomu nevadil. A protože se děti před vystoupením posilnily pozdním obědem,  pustily se do zpěvu s velkou chutí. Zvládly své vystoupení s pásmem lidových písní na jedničku. Neztratily se v pestrém zastoupení sborů a tanečníků z různých koutů světa. Pozornosti dětí neušel folklorní soubor z Afriky, ale ani pestrobarevné kroje tanečníků z Albánie.
Za své vystoupení dostaly děti malou pozornost a už se těšily na zpáteční cestu autobusem. Některé děti daly přednost společné cestě před jízdou autem se svými rodiči.
Poděkování patří rodičům, kteří s námi absolvovali celé vystoupení a pomáhali s organizací.
                                                           Za pěvecký sbor  Hana Růžičková a Jaroslava Carová

—————

Zpět