Školní akademie Se sokolem do života

12.06.2022 16:06

   Na závěr školního roku každoročně připravujeme pro rodiče slavnostní vystoupení dětí. Letos jsme se rozhodli uspořádat akademii, kterou jsme spojili i se zakončením celoročního projektu Se Sokolem do života. Každá třída dětí představovala 1 zvířátko z projektu (veverka, opička, beruška, žabka a ježek) a v tomto duchu předvedla vystoupení. Slavnost se konala 7. června na školní zahradě. Vystoupily nejenom děti z jednotlivých tříd, ale i děti, které po celý rok navštěvovaly zájmové kroužky jako pěvecký sbor Skřítci, jógu a tanečně pohybový kroužek. I přesto, že nám počasí zrovna nepřálo, se akce vydařila. Děti si odnesly jako dárek barevné batůžky. Rodičům dopoledne děti společně s učitelkami upekly sladké koláče jako malé pohoštění.                                                                                               Kateřina Philippová

—————

Zpět