Škola v přírodě v Doubici

30.04.2024 11:05

   Týden pobytu v překrásné přírodě okolí obce Doubice si užilo 32 dětí naší MŠ. Odvážlivci, kteří se rozhodli strávit 5 dnů bez maminky prošli celé okolí penzionu Hubertus, v němž jsme byli ubytováni, navštívili překrásné muzeum dřevěných soch, měli možnost pozorovat rybníky i potok a samozřejmě stromy a přírodniny v lese. I přes rozverné aprílové počasí, kdy svítilo slunce nebo se na nás sypal sníh i kroupy, jsme zvládli všechny naplánované akce. Našli jsme poklad ukrytý skřítky, prokázali jsme velký kus odvahy při večerní stezce, zahřáli jsme se u táboráku při opékání buřtů a s radostí si zatančili na karnevalu. Aktivit jsme měli spoustu a při nich nám hodně vytrávilo. Teploučko v chalupě a výborná domácí strava nás posilovaly. Maminkám děti přivezly vlastnoručně vyrobený náhrdelník, všichni si pak namalovaly tričko na památku. Kolo štěstí, které jsme vezli s sebou, mělo obrovský úspěch, když si na něm několikrát denně děti vytočily sladkou odměnu. Letošní škola v přírodě se velmi vydařila, děkujeme všem sponzorům a rodičům, kteří nás na cestu vybavili nápoji i velkým množstvím sladkých odměn.                                                     HB

—————

Zpět