Šikulkové za odměnu v kině

06.05.2022 07:31

   Na měsíce březen a duben 2022 vyhlásil Dům dětí a mládeže Rozmarýn Litoměřice 25. ročník výtvarné soutěže. Této soutěže se pravidelně rádi nejen se členy kroužku Šikulkové účastníme. Děti s radostí na téma Svět pod hladinou malovaly obrázky mořských ryb, medúz, ztroskotané pirátské lodě apod. Tři nejhezčí obrázky jsme zaslali do soutěže. Přestože ve velké konkurenci obrázky nezískaly žádné ocenění, mohly se všichni malíři zúčastnit slavnostního vyhlášení vítězů v kině Máj v Litoměřicích, kde shlédli pohádku Tajemství staré bambitky 2. Cesta autobusem byla pro děti zpestřením dne, v kině jsme si pochutnali na dobrém popcornu a prohlédli jsme si vítězné obrázky všech kategorií. V prostorách kina je uspořádána výstava nejhezčích obrázků, kde děti s radostí poznaly dva obrázky od našich kamarádů Tadeáška a Simonky. Moc jsme si to všichni užili a těším se na další krásné výtvarné práce.                                                                                                                        Nováková M.

—————

Zpět