Rytířská pohádka na Cvrčkově zahrádce

12.09.2020 20:34

  V úterý 8. 9. 2020 do naší školky přijelo divadlo. Vzhledem k preventivním opatřením bylo divadlo odehráno na školní zahradě, počasí nám přálo a pohádka byla velmi dobře ozvučená. Hudební pohádka „Rytířská pohádka“ je netradičně zpracovaný příběh o záchraně Šípkové Růženky, kdy samotná pohádka je o rytíři Jaroslavovi a vykutáleném šenkýři Dobromírovi, kteří se společně vydají na záchranu Šípkové Růženky a zažívají různá dobrodružství. V pohádce byl kladen důraz na přátelství, statečnost, hrdinství, ale také přiznání si svých chyb a následné odpuštění. Do pohádky byly v hojné míře zapojovány děti a to zpěvem i hraním na jevišti a zaznělo mnoho známých dětských písní z dalších filmových pohádek. Děti byly z pohádky velmi nadšené.                              M. Hufnagelová

—————

Zpět