Rozloučení s předškoláky

25.06.2020 06:19

Život je jako svazek klíčů. Když se narodíme, kroužek je prázdný a až s postupem času na kroužku přibývají klíče. Tu se naučíme chodit, mluvit, … . Klíčky pomalu přibývají a než se nadějete, je jich na svazku úctyhodný počet. Snad i děti, se kterými jsme se letos loučili, našly ve školce jeden z několika správných klíčů do života. V horkém odpoledni 23. 6. 2020 proběhlo na zahradě naší mateřské školy slavnostní rozloučení s předškoláky. Sešlo se zde 32 dětí, jejich rodiče, sourozenci, babičky a dědečci, prostě všichni, kdo si tento mimořádný okamžik v životě dětí nechtěli nechat ujít. K přítomným promluvila paní ředitelka a popřála všem úspěšný vstup do školy. Ceremoniálu pasování předcházelo předání knížky, stužky a symbolické aktovky. Po společné básni a písni následovalo fotografování a slavnostní přípitek s dobrůtkami. Rozloučení s předškoláky se vydařilo. Přejeme jim i jejich rodičům hodně štěstí v nové životní etapě.                                       M. Hufnagelová

—————

Zpět