Rákosníčkovo hřiště v Lovosicích? Chceme ho !

05.02.2016 11:05

Vážení rodiče, pro naše děti chceme to nejlepší, proto se pojďme všichni zapojit do hlasování o Rákosníčkovo hřiště. Připojuji dopis sekretariátu pana starosty:

Vážení, dovolte mi, abych vás jménem pana starosty Ing. Milana Diana, Ph.D., oslovila v souvislosti s prosbou o pomoc při propagaci kampaně Rákosníčkova hřiště. Společnost Lidl ČR pořádá již několikátým rokem tuto celorepublikovou soutěž, kde je možné vyhrát dětské hřiště v hodnotě 1,5 mil. Kč. Město Lovosice se tento rok pokusí v rámci širší kampaně zapojit do soutěže. Princip soutěže spočívá v hlasování občanů pro svoje město a to, které získá nejvíce hlasů, vyhraje dětské hřiště.        

                                            Ivana Kocánková, sekretariát starosty, Městský úřad Lovosice       

PROSÍME, POMOZTE NÁM HLASOVAT

Hlasování probíhá na webových stránkách:   www.lidl-rakosnickova-hriste.cz

nebo na facebooku v průběhu celého měsíce února 2016. Děkujeme

—————

Zpět