Příslušníci Policie ČR navštívili naši MŠ

02.05.2023 14:34

   Velmi zajímavá byla návštěva příslušníků Policie ČR v dopoledních hodinách na školní zahradě naší školy. Po krátkém a vzájemném představení zúčastněné děti policisté seznámili s tím, co vše policie zajišťuje, pohovořili o dopravní policii a o práci kriminalistů. Děti si mohly prohlédnout vybavení služebního vozidla, výstroj a výzbroj, kterou potřebují policisté při své práci, jako byla pouta, neprůstřelná balistická vesta, helma a další. Pro děti byl velice zábavný experiment snímání otisků prstů. Výsledky svých otisků si mohly děti ponechat na památku. Na závěr děti dostaly omalovánky s policejní tématikou a reflexní obrázek. Na oplátku policistům děti předaly obrázky, které pro ně namalovaly. Příslušníkům policie moc děkujeme za zajímavé zážitky a poznatky.                                                               Nováková M.

—————

Zpět