Pohádka O Sněhurce v MŠ

15.02.2016 00:00

V úterý 09. 02. 2016 shlédly děti v MŠ pohádku Divadélka Kamila Kouly O Sněhurce. Příběh o zlé královně, Sněhurce, 7 trpaslících a princi  děti poslouchaly s nadšením. V pohádce vystupoval i legrační papoušek Pimperda, který v průběhu pohádky  děti vždy rozveselil a nikdo se nemusel o Sněhurku strachovat. Kamarádi trpaslíci však Sněhurku neochránili před zlou královnou macechou a  kousnutím do otráveného jablka Sněhurka upadla do hlubokého spánku. Když  zlá královna  zjistila přes kouzelné zrcadlo, že Sněhurku zachránil princ a ona je ještě krásnější než byla předtím, zlostí pukla.

Dobro zvítězilo nad zlem a tak byly děti spokojené. Děkujeme hercům za hezké chvíle u pohádky a těšíme se na příští návštěvu.

                                       Miluše Nováková

—————

Zpět