Otvírejte čerti vrata

08.12.2023 06:16

   Rodiče a přátelé školy se 04. 12. 23 odpoledne přišli podívat na svá čerťata. Školní zahrada se proměnila v peklo. Nechyběl kotel, fotokoutek, mnoho čertíků a velkých čertic. Nejdříve pomohli svým tanečním vystoupením nejmenší čertíci zatopit pod kotlem, ježečci ukázali, jak se správně vaří guláš, myšky tančily čertí šarádu, krtečci čertoviny a na závěr žabky ukázaly, jak se v pekle straší. Děti dostaly od čertíka Kopýtka také hádanku, kterou hravě uhádly. Následovala nadílka od Mikuláše, balíčky s dobrotami a ovocem. Naši malí čertíci slíbili, že budou po celý příští rok hodní. Po vystoupení čekalo pro všechny pekelně dobré občerstvení. Vystupující i diváci mohli ochutnat čertovský guláš a také koláčky v podobě čertíků, které pomáhaly dopoledne péct děti. Úsměvy ve tváři všech přítomných mluvily za vše. Děkujeme všem.                             Nováková M.

—————

Zpět