Obhájili jsme loňské vítězství na Mateřinka CUP 2016

28.06.2016 20:00

   Je velmi důležité pěstovat v dětech sportovního ducha, proto jsme se již podruhé zúčastnili fotbalového turnaje Mateřinka CUP, který se konal v pátek 24. 06. 2016 na velkém travnatém hřišti v Lovosicích. Našimi soupeři byly děti z MŠ Resslova, Terezínská a Malých Žernosek.   

   Chlapci, reprezentanti naší MŠ přistoupili k celé soutěži velmi zodpovědně a s plným nasazením, přičemž naši školku reprezentovala i jedna dívka. Výkony byly obdivuhodné, přestože fotbalisté hráli v opravdu velikém horku. Bylo tedy nutné pravidelné doplňování tekutin a ochlazování vodou. 

   Malí diváci i ostatní fanoušci se dočkali skvělých výkonů, za které se fotbalistům odměnili hlasitým povzbuzováním a fanděním. Za naši školku to byly i malé mažoretky a roztleskávačky. Na počest sportovcům jsme vypustili kytici balónků s fotbalovým míčem a kopačkami. Vyhrát chce samozřejmě každý, ale hra je hra a vítěz může být vždy pouze jeden. Ze sportovního štěstí a zasloužené výhry se již podruhé radovalo naše „mužstvo“ a obhájilo tak loňské vítězství. Druhé místo obsadilo družstvo z MŠ Malé Žernoseky, 3. místo získaly děti z MŠ Resslova a na 4. místě se umístily děti z MŠ Terezínská. Všichni malí fotbalisté dostali diplom, medaili, oplatky a celá družstva pak byla odměněna krásnými poháry a dortem ve tvaru fotbalového hřiště. Velkou pochvalu si zaslouží všichni účastníci této krásné sportovní akce. Vítězům blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy, děkujeme též rodičům, kteří přišli malé fotbalisty na hřiště povzbudit. Už se těšíme na další ročník.                                      P. Mikšová

—————

Zpět