Nové cvičení Žabek s Gymnathlonem

16.11.2023 06:30

   Třídu Žabek opět navštívil trenér Michal z Gymnathlonu v rámci projektu Sportujeme v regionech, jehož součástí jsme již 2. rokem. Nejprve si s dětmi zahrál jejich oblíbené pohybové hry. Děti mu vše ochotně ukázaly a vysvětlily pravidla. Pak se kluci a holky naučili nové veselé hry, při kterých využili pomůcky od Gymnatlonu. Zahráli si s Michalem Na mravence, Na lodě, Na ovocný salát a soutěžili v házení a protahování obručí. Žabky se s trenérem rozloučily veselou říkankou, kterou pravidelně zakončují cvičení. Také poděkovaly za zdravé mlsání, které jim Michal dovezl.     

                                                                                                                                                                                        P. Holovská

 

—————

Zpět