Navštívili jsme zvířátka ve Mstíšově

02.06.2017 19:30

  Ve dvou dnech jsme se vydali do krásné obory ve Mstíšově u Dubí. Děti poznaly velmi zblízka jelení zvěř, divoká prasata, kamerunské kozy, ovce, králíky a morčata, koně, kachny, labutě, lišku i pyšného páva. Většinu zvířat si mohly děti s velkou opatrností samy krmit, zvířata jsou na návštěvníky zvyklá a jsou velmi krotká i mlsná, proto se ke všem natahovala přes plot a chtěla pamlsky v podobě jablek, suchého pečiva a zeleniny. Krmení nám pro obyvatele obory věnovaly paní kuchařky i pan Svašek, dětem i zvířatům to udělalo velkou radost. Pokud se budete chtít s dětmi do obory vydat soukromě, vstupné je zdarma a můžete navštívit restauraci se zvěřinovou kuchyní. Děti se mohou povozit na koních nebo se klouzat z velkého nafukovacího hradu. Své zážitky děti ztvárnily na krásných obrázcích i trojrozměrných výrobcích, které vystavujeme ve výloze hlavního sponzora akce, firmy Potraviny Krátký a spol. Lovosice, které jménem všech dětí moc děkujeme.                           HB

—————

Zpět