Navštívili jsme základní školy v Lovosicích

04.02.2013 13:30

V rámci spolupráce naší mateřské školy se základními školami v Lovosicích jsme postupně s dětmi 3. ročníku MŠ při Dnech otevřených dveří navštívili  všechny  tři  základní školy v Lovosicích. Na Základní škole Antonína Baráka  se děti  zúčastnily vyučování v prvních ročnících, prohlédly si prostory školy, prozkoumaly a proběhly se v tělocvičně,  pohrály si v družince. Základní školu Všehrdova si děti celou prošly a prohlédly, navštívily družinu a hlavně si samy mohly vyzkoušet práci na  interaktivní  tabuli, která je velmi zaujala. Při vyučování  v prvních ročnících jako školáci děti spolupracovaly na Základní škole Sady pionýrů.

Zápis do ZŠ se blíží, je důležité, aby se dítě ve škole, kterou rodiče pro své dítě vybírají cítilo dobře a bezpečně, proto přejeme šťastnou volbu a doporučujeme brát na zřetel i názor dítěte, ve které škole se mu bude líbit.                                                 E. Pišlová

—————

Zpět