Navštívili jsme opět Městskou knihovnu v Lovosicích

02.04.2017 18:25

V úterý 28.3. starší děti MŠ navštívily Městskou knihovnu v Lovosicích. Paní knihovnice děti velmi hezky uvítala, povídala si s nimi o tom, kde se děti nacházejí, jak se v knihovně mají chovat. Dětem položila několik hádanek o tradičních českých pohádkách, společně si zazpívaly známé jarní písničky a přednesly básničky. A protože se svátky jara blíží, povídali si s paní knihovnicí také o velikonočních tradicích, jak se nazývají dny před Velikonočním pondělím a co se v tyto dny podle tradice dělá. Poté si děti v různých částech knihovny prohlížely knihy, které je zajímaly, paní učitelky jim z nich četly úryvky. Byl to velmi příjemně strávený čas, kde se děti dozvěděly mnoho užitečných informací. Děkujeme.               L. Műllerová

—————

Zpět