Návštěva Městské policie Lovosice v MŠ

28.04.2022 16:26

   Již tradičně zveme na návštěvu MŠ strážníky Městské policie Lovosice. I v tomto roce v rámci seznamování se s důležitou a obdivuhodnou prací všech záchranných složek strážníci Jan Jakub, Dominik Hodr a paní Lenka Procházková ujali ochotně pozornosti dětí a předvedli svoji bohatou výstroj. Děti si vyzkoušely rychlost běhu měřením radarem, prohlédly si pouta nebo neprůstřelnou vestu. Na co se děti zeptaly, strážníci ochotně odpovídali. Nakonec si všichni mohli prohlédnout a vyzkoušet interiér služebního vozu. Necelá hodinka se dětem velice líbila a domů si odnesly reflexní samolepky, řetízky a náramky. Dopravní pexeso si zahrajeme společně ve školce. Moc děkujeme za vstřícnost a ochotu.                                                                                                                                                                                       Vladislava Pátková

—————

Zpět