Návštěva městské knihovny

08.03.2024 06:27

   Vydali jsme se na návštěvu do naší Městské knihovny v Lovosicích. V knihovně se postupně vystřídaly děti ze všech tříd. Po příchodu nás přivítala milá paní knihovnice, která dětem vyprávěla o tom, kdo je spisovatel a co dělá ilustrátor. Ukázala, jaké druhy knih zde najdou a jak jsou řazené v regálech. Děti měly čas na prohlížení a objevování nových knih. Některé jsme si vypůjčili a paní učitelky z nich budou dětem číst ve školce. Po prohlídce knihovny bylo možné zaposlouchat se do čteného příběhu z knihy, zazpívat si a zahrát pohybovou hru Na vlaštovky. Návštěva knihovny byla velkým přínosem pro všechny děti.                                                                                                                                          J. Carová

—————

Zpět