Naši borci z Mateřinka CUP 2015

27.06.2015 11:12

    Na travnatém fotbalovém hřišti v Lovosicích se konal první ročník fotbalového turnaje lovosických mateřských škol a Dětského koutku Litoměřice "Mateřinka Cup 2015". Byl poslední akcí tohoto školního roku. Turnaj 4 mužstev pro nás uspořádal místní fotbalový oddíl. Kluci ze tříd Žabek, Ježečků a Krtečků se na turnaj poctivě připravovali a moc se na něj těšili.  

    Naše školka se umístila na 1. místě, kluci získali zlaté medaile i velký pohár pro vítěze spolu se skvělým ovocným dortem pro všechny borce. Malým fotbalistům všichni blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

    Děkujeme též organizátorům této prima akce a těšíme se příští rok na další ročník. Dík patří i ostatním dětem ze školky, zejména skupince děvčat – roztleskávačkám a fanouškům z řad rodičů, kteří nás přišli podpořit, společně svým pokřikem všichni dodali hráčům chuť bojovat. Sluníčko hřálo a byl to velmi pěkný den, který si všechny děti ze školky velmi dobře užily.             M. Hufnagelová

—————

Zpět