Naše jarní pozorování přírody podél Labe

18.05.2013 21:54

V pátek 17. května 2013 si vyšli Krtečci a Ježci na společnou dopolední vycházku do přírody. Trasa vedla z MŠ přes lesopark Osmička, podél Labe cyklostezkou k Malým Žernosekům a zpět. S batůžky a dobrou náladou se nám šlo výborně. Na první zastávce jsme v přírodě hmyzími zkumavkami pozorovali broučky, lupami luční květiny i další rostlinky kolem nás. Cestou jsme poznávali stromy i ptáčky. Příjemná chvilka nechyběla také u vody, kde jsme v rámci relaxace poslouchali šplouchání vody a šumění listí v korunách stromů. Počasí nám přálo, tak cesta zpět za doprovodu písniček rychle uběhla. Odnesli jsme si pěkné zážitky a ještě jsme udělali něco pro své zdraví.                                                                                                                                                          M. Nováková

 

—————

Zpět