Na výstavě Děti a zvířata

20.02.2017 12:42

  Ve čtvrtek 16. února 2017 si všechny děti z naší MŠ vyjely dvěma autobusy do areálu Zahrady Čech v Litoměřicích na propagační naučnou výstavu s názvem Děti a zvířata. Děti zde měly možnost vidět výstavu krásných králíků (dokonce i mláďat), morčat nebo akvarijních rybiček. Mohly si též pohladit hady, díky ptačí chřipce bylo ptactvo pro letošní rok z výstavy vyňato. Ve venkovních prostorách na děti čekali koně, ovce, kozy a ukázka práce záchranářských psů. Uvnitř pavilonu plnily děti různé úkoly. Poznávaly na obrázcích zvířátka, přiřazovaly k nim správná mláďata i správný ekosystém, ve kterém zvíře žije. Všechny tyto úkoly a ještě mnoho dalších, měly pro děti připravené studentky střední pedagogické školy. Moc se dětem také líbilo skákání králíků přes překážky a příjemným zpestřením byla pohádka O Máše, oblíbeného Sváťova dividla.                                                                                                                 P. Mikšová

—————

Zpět