Na poznávací stezce v MŠ

15.09.2023 07:26

   Aby se naši kamarádi ve školce cítili jako doma, připravili jsme zejména pro nové děti poznávací stezku v prostorech MŠ. V každé šatně děti plnily nejrůznější úkoly. U Zajíčků si zacvičily a nakrmily hladového zajíčka. S myškou hledaly sýr. Zadupaly si jako správní Ježečci. U Žabiček vytleskávaly názvy zvířátek. U Krtečků hledaly poslepu své kamarády. Nechyběla ani návštěva kuchyně, kde jsme si uvařili imaginární polévku. Za odměnu děti dostaly zvířátka, která si nalepily do domečku a vytvořily si tak malou zmenšeninu naší školky. Stezka končila na zahrádce cvrčka Sadáčka hraním společných her.                                                                                                                                    Mgr. Beránková Lucie

—————

Zpět