Na návštěvě v ZŠ A. Baráka

06.11.2022 16:37

   V rámci spolupráce s lovosickými základními školami pozvala ZŠ A. Baráka naše předškoláky na návštěvu. Přivítala nás paní ředitelka se svojí zástupkyní. Po rozdělení do dvou skupin jsme se střídali v prohlídce školy. Děti v 1. třídě shlédly výuku českého jazyka, do které se částečně zapojily a vyzkoušely si své znalosti při plnění úkolů na interaktivní tabuli. Zde se shledaly s bývalými kamarády naší mateřské školy. V družince ukázaly své dovednosti při výrobě ježečka z podzimních listů, kterého si mohly odnést domů. Společně se obě skupiny přesunuly do tělocvičny, kde si děti s nadšením zasoutěžily při různých aktivitách a seznámily se s obřím míčem Kin-Ballem.  

   Děkujeme za hezké dopoledne a budeme se těšit na další spolupráci.                                                             Mojžíšová Lenka

—————

Zpět