Na návštěvě v knihovně

25.01.2015 12:51

     Všichni víme, že byla na sklonku loňského roku otevřena nová Městská knihovna v Lovosicích. Protože knihovnu s dětmi pravidelně navštěvujeme, byli jsme zvědaví a tak jsme se s dětmi třídy Krtečků, Žabek a Ježečků šli plní očekávání podívat. Nejprve dětem paní knihovnice vyprávěla o knížkách, jak s nimi zacházet, děti se dozvěděly, kdo pro ně knížky píše a maluje do nich obrázky. Děti si vyslechly čtenou ukázku z dětské poezie i prózy a do příběhů doplňovaly správné pohádkové dvojice. Nakonec si děti mohly prohlédnout prostory dětského oddělení, samostatně si vybrat a prohlédnout knížky. Za odměnu děti získaly záložku, sladkost a přihlášku do knihovny. Vypůjčili jsme si do MŠ pohádkové knihy na čtení při odpoledním odpočinku a těšíme se na další návštěvu, jaké novinky nás čekají.                             E. Pišlová

 

 

—————

Zpět