Na koncertu ZUŠ

20.05.2024 09:28

S radostí jsme přijali pozvání na výchovný koncert ZUŠ Lovosice v KC Lovoš. Sálem se rozezněly melodie z oblíbených večerníčků, dětských příběhů a pohádek. Žáci ZUŠ nás svojí hudbou přenesli do světa fantazie, dobrodružství a dojemné atmosféry. Děti se zároveň zapojily do zpěvu známých písní a připomněly si názvy hudebních nástrojů muzikantů. Melodií si nejen rozvíjejí hudební dovednosti, ale učí se vnímat emoce a atmosféru vyprávěných příběhů pomocí hudby. Skrze magii melodií a hudební interpretace příběhů, pro nás byl koncert nezapomenutelným zážitkem, ale i cestou k objevování krásy umění a hudby ve světě dětského vnímání.                                                    Mojžíšová L.