20.12.2020 18:20

Každý z nás rodičů zřejmě někdy postrašil své nezbedné dítko tím, že bude-li zlobit, přijdou si pro něj čerti… 4. prosince za dětmi do školky opravdu dorazil čert. Naštěstí nezlobil naše děti, ale v pohádce „O andělských křídlech“ v produkci Divadla Na Klice, pozlobil andělíčka. Hodný Mikuláš však vše zjistil a urovnal. Ani naše děti nepřišly zkrátka, čertík vyčmuchal, že jim Mikuláš něco přinesl a společně s učitelkami děti obdarovali malými dárečky. Dlouholetou tradicí je jako součást nadílky i balení pastelek, které nám předala pro všechny děti opět firma ACZ Lovosice. Za pastelky děti vyrobily na přání zástupců ACZ krásné japonské vějíře. Děkujeme.

J. Carová