Mikuláš i s čertem a andělem přišel do MŠ

10.12.2019 06:42

   V pondělí 4. 12. bylo pro děti v MŠ připravené mikulášské dopoledne. Všechny děti se sešly v jedné třídě, aby si mohly navzájem ukázat překrásné čertovské a andělské kostýmy, ve kterých dorazily do školky. Ve třídě Myšek je přivítal cvrček Sadáček, který si pro ně přichystal krátké povídání o tom, kdo byl Mikuláš. Naučil je čertovskou a andělskou písničku s pohybem. Zahrál si s nimi hru s bramborou a nakonec si se všemi dětmi i s paní učitelkami zatancoval ptačí tanec po čertovsku. Po tom, co Sadáčkovi zavolal Mikuláš, že už se s čertem a andělem blíží, se děti rozešly do svých tříd, kde společně s paní učitelkami na mikulášskou návštěvu čekaly. A jak to tak bývá, za krásnou básničku nebo písničku děti dostaly od Mikuláše balíček a od čerta dostaly za pohlazení pekelné pastelky. Děkujeme všem rodičům za spolupráci – děti měly opravdu krásné kostýmy.                                                                                                Bc. Jiřina Vojířová

—————

Zpět