Mezinárodní den společenských her

30.05.2022 19:21

   Hra. Co je to vlastně hra? Je to činnost jednoho nebo více lidí, která nemusí mít konkrétní účel, ale přitom nám přináší radost či relaxaci. Hra je především pro zábavu, ale dokáže nás i mnohé naučit. Při hře můžeme využít míče, kuželky, auta, panenky, zvířátka, prostě cokoliv nás napadne. 27.5. jsme společně s dětmi oslavili Mezinárodní den společenských her. Pro děti byla připravena bohatá nabídka společenských her na školní zahradě. Měly možnost si společně zahrát domina, pexesa, Člověče nezlob se, Kloboučku hop, vyzkoušely si i zábavnou hru Twist. U dětí byla znát okamžitá kooperace a především radost ze hry. Nešlo zde o získání poháru, medaile, ale o to být si parťákem, zasmát se a poradit si.                                                                                                                                                             Bc. Durková Andrea

—————

Zpět