Mezinárodní den rodiny

26.05.2010 12:30

 

     „Maminko, tatínku, pojď si se mnou hrát“ se jmenoval projekt k oslavě „Mezinárodního dne rodiny“(slaví se 15.května), který jsme uspořádali 14.5.2010 v naší MŠ.  Nevyšlo nám sice počasí pro konání na školní zahradě, ale i v budově MŠ se uskutečnily pestré aktivity za účasti členů rodin našich dětí. Nechyběl skákací hrad, soutěže zručnosti, malování na dřevěné kotouče, společné modelování, ale i jen kouzelné hraní s maminkou nebo s tatínkem. …a všem se líbilo. Děti si donesly fotografie své rodiny a soutěžily „O nejpočetnější rodinu“. Z domácích hrnečků si děti vystavěly dlouhého hada na chodbě MŠ. Je to prima, když si hraje celá rodina. V odpoledních hodinách nás ještě navštívily zástupkyně z dm drogerie a předaly nám pro všech 112 dětí dárky v podobě opalovacích krémů jako podporu aktivity dm drogerie Sluníčkové děti – edukace rodičů předškolních dětí v oblasti péče o dětskou pokožku na slunci. Děti z pěveckého sboru Skřítci poděkovaly za všechny písničkou a malým obrázkem. 

 

—————

Zpět