Městská policie v MŠ

24.04.2019 06:51

  Před velikonočními prázdninami nás v MŠ navštívili městští lovosičtí strážníci. Vyprávěli dětem příběhy a situace, kdy zasahují a jak pomáhají lidem, připomněli jim důležitá telefonní čísla na záchranné bezpečnostní složky a předvedli výbavu jejich zásahového vozidla. Nechyběla ani ukázka silničního kola, na kterém se naši strážníci také pohybují ve městě. Kromě toho, že si děti mohly prohlédnout zásahové vozidlo i uvnitř, měly také možnost osahat si policejní pouta, obušek a jiné pomůcky. Nakonec všechny děti předvedly svůj běžecký výkon, při kterém jim strážníci změřili nejvyšší uběhnutou rychlost. Pro děti to bylo velmi zábavné a zajímavé dopoledne, které si všechny užily. Tímto děkujeme Městské policii Lovosice a těšíme se na další spolupráci.                                                           Bc. J. Vojířová

—————

Zpět