Mateřská škola bude otevřena 09. 11. 2020

06.11.2020 10:35

  Mateřská škola bude otevřena v neomezeném provozu od pondělí 09. 11. 2020. Z důvodu pokračující pracovní neschopnosti některých zaměstnanců detašovaného pracoviště Přívozní, bude toto ještě uzavřeno a dětem bude poskytováno vzdělávání v hlavní budově školy. 

  Děkujeme všem rodičům za trpělivost a pochopení v této nejisté době i za spolupráci při distančním vzdělávání. 

Vzhledem k tomu, že se v průběhu uzavření školy vyskytlo již několik pozitivních případů COVID 19 i u našich malých dětí, prosím vás o velmi zodpovědnou kontrolu zdravotního stavu vašich dětí. V případě příznaků nachlazení, kašle a pod. nechte děti doma, ať neohrozíte ostatní děti a tím i další chod školy.  

  Přeji všem krásný víkend a v pondělí se těšíme na děti.                                                                                          Děkuji HB                                            

—————

Zpět