Mateřinkoví strašidláci opět zdobí MŠ i MÚ

01.11.2017 09:19

  Panuje krásný podzimní čas, který je v naší školce již tradičně spojen s rodinnou soutěží O nejhezčího mateřinkového strašidláka. Tuto soutěž pořádáme již po 18. a velice nás těší, že si rodiče najdou čas pro společné chvíle strávené s dětmi a dokážou společnými silami vytvořit tak překrásné výtvory. Strašidláci jsou rok od roku krásnější a propracovanější, a proto jsme neváhali, a opět některé z nich vystavili v aule Městského úřadu v Lovosicích. Vyhodnocení soutěže proběhlo v pondělí 23. 10. ve třídě Myšek. V kategorii mladších dětí obsadily první 3 místa: Simonka Čiosová, Agátka Grundová a Maruška Hanušová. Ze starších dětí se na prvních 3 místech umístily: Anna Kylíšková, Eliška Kratochvílová a Jiří Novotný. Pro vítěze soutěže byly připraveny milé dárky. Všechny ostatní zúčastněné děti obdržely diplom se sladkou odměnou. Všem rodičům a samořejmě i dětem moc děkujeme za účast. Moc si ceníme vašeho zájmu, času a fantazie.          J. Vojířová

—————

Zpět