Máme novou Cvrčkovu knihovnu

01.10.2021 07:54

  Ve čtvrtek 22. 09. jsme slavnostně otevřeli Sadáčkovu samoobslužnou knihovnu v přízemí levé haly budovy školy. Přihlížející děti přivítal Cvrček Sadáček a vyprávěl jim příběh o zapomenuté knížce. Seznámil je s pravidly naší nové knihovny. Knížku si mohou vybrat a půjčit děti ze všech tříd naší MŠ. Po jejím přečtení do knížky na vlepený lístek symbolem ohodnotí, jak se jim kniha líbila nebo nelíbila a vrátí ji zpátky do knihovny. Pokud mají doma knížku, o kterou se chtějí podělit s ostatními, mohou ji přinést a uložit do postýlky před knihovnou. Cvrček do ní vlepí lístek a srovná mezi ostatní knížky. Zapojte se do provozu naší knihovny spolu se svými dětmi a pojďte dětem číst, děkujeme.

                                                                                                                                                                                     P. Holovská

—————

Zpět