Magická vánoční show

15.12.2023 07:26

   Mezi adventní akce pro děti jsme letos zařadili i představení plné kouzel a magie. Navštívil nás kouzelník Michal Klaus s vánoční kouzelnickou show. Ta nás zavedla do světa kouzel, kde se vánoční zázraky stávají skutečností. Během vystoupení byly děti zapojeny do interaktivních kouzelnických momentů, které poskytly neopakovatelné, vzrušující zážitky. Děti se staly součástí magického světa, kde se reálnost mísí s fantazií a kouzla se stávají skutečností. Vystoupení nám přineslo nejen zábavu a radost, ale i kousek vánočního ducha a radosti. A hlavně vykouzlilo dětem úsměvy na tvářích.                                                                                                                                                     L. Mojžíšová

—————

Zpět