Leden, měsíc dárků pro zvířátka

31.01.2024 07:36

   První měsíc tohoto roku byl v naší mateřské škole dárkový a srdíčkový. Nejenom, že na jeho začátku děti vyráběly krmítka pro ptáčky, ale také jsme vyhlásili sbírku pamlsků pro pejsky a kočičky. Ve všech třídách si paní učitelky s dětmi povídaly, jak to mají zvířátka v zimě těžké, a proč se některá dostanou do útulku. V šatnách byly připravené krabičky na pamlsky. Byli jsme překvapeni, jak rychle se plnily dobrotami. Díky ochotě a pochopení rodičů jsme měli za necelý měsíc tři veliké krabice plné dobrot pro opuštěné mazlíčky. V úterý 30. ledna jsme se dopoledne sešli na školní zahrádce. Společně jsme přivítali pana Tomáše Milsimera s pejskem Edvinem z útulku ANIDEF z obce Žim na Teplicku a dobroty jim předali. Měli velikou radost. Poděkování, které jsme od pracovníků útulku dostali, patří všem dětem a rodičům, kteří se tak ochotně zapojili. 

                                                                                                                                                                              Dobroslava Maláková

—————

Zpět