Krásné prázdniny

29.06.2022 06:24

Od pátku 01. července bude mateřská škola po 6 týdnů uzavřena až do 14. srpna. V průběhu této doby bude provedena rekonstrukce sociálního zařízení ve třídě Žabiček, následovat bude částečná výmalba školy a opravy se dočká i kanalizační vpusť na nádvoří, kde se po velkém dešti tvoří laguna.

Přeji všem dětem prázdniny plné sluníčka, nových zážitků a bezpečných her. Užívejte všichni, děti i rodiče, letní dny naplno a budeme se na vás těšit opět v novém školním roce. Zaměstnancům MŠ přeji v průběhu čerpání dovolené zasloužený kvalitní odpočinek.

K R Á S N É   P R Á Z D N I N Y                                                                                                                                              HB