Koledy a stromeček pro radost

02.01.2020 08:55

   Jako každý rok před Vánocemi vystoupily děti z naší mateřské školy na náměstí v Lovosicích v tradičních červených čepičkách. Přichystaly si pásmo básniček a vánočních koled, které pilně nacvičovaly již od začátku prosince. Díky nim přihlížející rodiče a příbuzní dětí pocítili atmosféru přicházejících Vánoc. V průběhu vystoupení některé děti s paní asistentkou ozdobily živou jedličku ozdobami, které z přírodnin vyrobily ve třídách. Děti též přihlížejícím rodičům rozdaly vánoční přáníčka. Pěvecký sbor Skřítci ještě poté zazpíval vánoční koledy obyvatelům Hezkých domů v Lovosicích a předal jim jako dárek ozdobenou jedli. Jménem naší mateřské školy všem obyvatelům pak děti popřály krásné vánoční svátky a hodně zdraví do nového roku.                                                   P. Holovská

—————

Zpět