Jak se prasátka naučila chovat - tři pohádkové příběhy

15.01.2015 13:37

 

Ve čtvrtek dne 8. 1. 2015 se všechny děti z MŠ sešly ve třídě Krtečků, kde zhlédly tři pohádkové příběhy, které nám presentovalo Divadlo Šikulka - dvojice herců, za pomoci krásných maňásků. V prvním pohádkovém příběhu se děti dozvěděly o tom, že chamtivost a zlá rada se nevyplácí a že když zlý člověk lže, bude po zásluze potrestán. Ve druhém pohádkovém příběhu se děti dozvěděly, že hádky mezi sourozenci nepřinesou nic dobrého a je o moc lepší si vzájemně pomáhat a vycházet si navzájem vstříc a třetí příběh děti naučil, že nejkrásnější dárek je dárek z lásky a nezáleží na tom, zda je vytvořený ručně či zakoupený v drahém obchodě. Při vyprávění posledního pohádkového příběhu si všechny děti protáhly svá těla společně s maňásky. Všechny pohádky se dětem velice líbily. Představení bylo uvedeno v rámci letošních preventivních projektů naší školy s názvem Správní človíčci.                                                 M. Hufnagelová, uč. MŠ

—————

Zpět