Hurá na prázdniny

25.06.2017 20:29

  Letošní školní rok jsme v úterý 26. 06. 2017 zakončili akademií s názvem „Tentokrát ve sportovním duchu a vesele". Za doprovodu písničky „Začíná show" jsme zahájili akademii společným nástupem. Jako první zazpíval sbor Skřítci a své vystoupení předvedly mažoretky. Jednotlivé třídy představily svá cvičení na písničky: Jedeme na výlet, Hasiči, Hvězda, Zebra, Pinocchio a Semafor. Pro rodiče s dětmi byly ještě připraveny soutěže a malé občerstvení. Slunečné odpoledne se vydařilo a líbilo, i když nám všem bylo velmi teplo. Za svoji snahu a šikovnost při vystoupení si každé dítě odneslo malý dárek.

  Ve čtvrtek 22 06. 21017 v odpoledních hodinách jsme se za účasti rodičů slavnostně rozloučili s dětmi, které odcházejí po prázdninách do školy. Všem přejeme hodně sluníčka, plno odpočinku, krásnou dovolenou a hurá na prázdniny.                               J. Carová

—————

Zpět