Hurá, je tu Valentýn

20.02.2014 13:35

V pátek 14.2.2014 bylo v naší mateřské škole veselo. Děti se po týdnu tvoření valentýnek a velkých srdcí sešly na třídě u Zajíčků a oslavily den svátku svatého Valentýna. Soutěžily v několika disciplínách - poznávaly pohádkové dvojice kamarádů, přiřazovaly úryvky známých pohádkových a filmových melodií k pohádkám a dětským filmům, charakterizovaly hlavní hrdiny. Zatančily si v rytmu hudby a společně jsme si zazpívali píseň Voláme sluníčko.  Nejkrásnější valentýnky si děti schovaly domů pro maminky a ostatní si předaly navzájem mezi sebou.

Hana Růžičková