Hudební pořad O ptačím sněmu

01.03.2024 10:54

   Protože je měsíc únor věnovaný Masopustu, veselí a hudebním nástrojům, nesmělo chybět hudební vystoupení Dagmar Čemusové s názvem O ptačím sněmu. V průběhu pořadu nás autorka zavedla do společnosti hudby, která byla věnována převážně ptačí říši. Zazpívali jsme si lidové písně jako jsou Žežuličko, kde jsi byla nebo Čížečku, čížečku. Zahráli jsme si nejenom na hudební nástroje, ale také na vlastní tělo. Formou hry si děti osvojily znalosti z hudebního světa a samozřejmě nechyběl ani poslech vážné hudby. Dětem se vystoupení moc líbilo. Děkujeme Dagmar Čemusové za návštěvu a těšíme se na příště.                                                                                                                            Mgr. L. Beránková

—————

Zpět